W Ton-Medica już od 2010 roku pomagamy odzyskiwać i poprawiać słuch. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki czemu otrzymasz profesjonalną diagnozę, wystawioną przez doświadczonego eksperta.

Ton-Medica  – ekspercka diagnoza

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i oczekiwania, gdyż naszym głównym celem jest sprawianie, aby pacjenci mogli odnosić jak najlepsze efekty korzystania z aparatu słuchowego. To dlatego oferujemy różne możliwości bezpłatnych badań słuchu, wykonywanych na profesjonalnym sprzęcie. W naszej ofercie znajdują się zarówno badania metodami obiektywnymi, takimi jak otoskopia czy tympanometria, jak i badania metodami subiektywnymi, takimi jak audiometria tonalna i słowna.

Ton-Medica  – badania słuchu na profesjonalnym sprzęcie

Wyniki wykonanych u nas badań pozwolą na dobór właściwego aparatu słuchowego. W Ton-Medica prowadzimy również sprzedaż nowoczesnych aparatów słuchowych zausznych i wewnątrzusznych szwajcarskiej firmy Bernafon. W asortymencie mamy również wkładki uszne i systemy FM. Ton-Medica zaprasza do świata dźwięków, o których być może już zapomnieliście! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.